2018-04-26

Tööd saab õpingutega ja õpinguid tööga mugavalt ühildada!

Oled tudeng ja Sul on peale loenguid vaba aega, mida soovid efektiivselt ära kasutada? Sul on huvi moe vastu, tahad omandada kogemust klienditeeninduses, areneda ja ametialal suuremaid sihte saavutada? Siis on töö kaupluses suurepärane koht, kus teostada oma eesmärke, kinnitada kanda tööturul ja saavutada enamatki.

Me oleme uhked noorte ja energiliste töötajate üle, kes suudavad suurepäraselt kombineerida töö ja õpingud. Meie meeskonnas on palju mitmesuguste erialade üliõpilasi, kes seovad oma karjääri pärast õpingute lõpetamist Apranga grupiga. Paljud teenindaja-konsultandina tööd alustanud noored leiavad uusi väljakutseid pürgides erinevatele ametikohtadele Apranga grupis. 

Meie kauplustes on võimalik töötada jooksva graafiku alusel täis- või osalise tööajaga. Me hindame haritust ja haridust, seetõttu otsime Sinu õpingute tunniplaani ja töögraafiku kooskõlastamisel alati kompromisse. Tasub silmas pidada, et kõige aktiivsem tööaeg on kaupluses tööpäeva õhtuti ja nädalavahetustel. Kas oled valmis selliseks tööajaks? Kui Sinu vastus on jaatav, siis ootame Sind! Tule ja anna oma panus kõrge teeninduskultuuri tagamisse meie kauplustes ning saa tõeliseks moe- ja stiiliguruks!

TERE TULEMAST MOE- JA ÄRIMAAILMA!

2018-04-26

Täida vorm ja lisa oma CV.
Ava uks MOEMAAILMA. Ootame Sind liituma meie meeskonnaga!
Palun sisestage oma nimi
Palun sisesta oma perekonnanimi
Palun esitage oma linn
Palun esitage telefoninumber
Palun esitage e-posti aadress
Palun vali ametikoha pealkiri
Palun täitke kõik väljad, mis on tähistatud tärniga *
Valige soovitud tööaeg
Vigane sisestus
Lisage oma CV

2018-02-21

Kui Sa ei leia vastust enda küsimusele, kirjuta meile [email protected]

Infot tööpakkumiste kohta leiad meie kodulehe jaotisest „Tööpakkumised”. Täida ankeet või saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressil [email protected].

Jah. Meie kauplustes on võimalik töötada jooksva graafiku alusel täis- või osalise tööajaga. Rohkem teavet leiad siit.

Täiskoormusega (8 t/p), 0,875 koormusega (7 t/p), 0,75 koormusega (6 t/p), 0,625 koormusega (5 t/p) ja 0,5 koormusega (4 t/p).

Vahetused on erinevad: hommikused, päevased, õhtused. Töötundide arv sõltub töökoormuse suurusest.

Jah. Suveks tööle võetavate töötajate arv sõltub kaupluste vajadusest.

Ei, nädalas tuleb töötada 4–5 päeva.

Jah. Meie ettevõttes hinnatakse alati tööle pühendumist, omandatud kogemust ja soovi edasi areneda. Erinevatele ametikohtadele töötajaid otsides anname eelisõiguse oma töötajatele, väljendades nõnda oma tänulikkust lojaalsuse eest ja õhutades kogu meie meeskonda pidevalt arenema.

Kaupluse juhatajaid otsime kõigepealt oma parimate töötajate seast, kes on meie grupis ammutanud müügikogemust ja teadmisi ning kes tunnevad kaupluses ja ettevõttes toimuvaid protsesse. Kui Sa ei ole meie ettevõtte töötaja, aga oled valmis väljakutseks, siis ootame ka Sind meiega liituma. Võimaluste ja positsioonide kohta meie kauplustes saad lähemalt lugeda siit.

Töötasu koosneb meie kauplustes kindlaks määratud töötasust ja motiveerivast lisatasust, mis oleneb kaupluse töötulemustest.

Jah. Kui soovid töötada meie ettevõttes ja usud, et sobid pakutavale ametikohale, kandideeri julgelt uuesti.

2018-04-26

Apranga grupp on Baltimaade üks juhtivaid rõivaste jaemüüjaid. Kiiresti kasvava kauplusteketi igapäevaelu iseloomustavad dünaamiline keskkond,  moeteadlikud ja professionaalsed töötajad, maailmakuulsad kaubamärgid ning moodi ja stiili hindavad kliendid.

Meie meeskonda kuulub ligi 2000 inimest. Usume, et meie ettevõtte edu ja tulemused sõltuvad iga meeskonnaliikme panusest. Kaupluse teenindajast tegevjuhini, kõik me töötame ühise eesmärgi nimel – olla liidrid. Rõõmustame üheskoos suuremate ja väiksemate saavutuste üle ning ületame igapäevased murekohad. Otsime uusi lahendusi, mis meie kliente meeldivalt üllataks. Me väärtustame ja austame oma töötajaid ning tagame nende pideva arengu. Soovime, et kõik töötajad annaksid oma panuse ettevõtte arengusse ning pidevalt ise arenedes õigustaksid meie ootusi või koguni ületaksid need.

Mood on meie kirg! Kui ka Sina armastad moodi, liitu meiega!

 • Justas oli äsja tööd alustanud, kui tema tööind, energia ja vastutustunne silma torkasid. Juba aasta pärast sai temast Leedu suurimas Aprangos Galerija poes vanemteenindaja.
  JUSTAS, kaupluse Aprangos Galerija vanemteenindaja
 • Manuela on Apranga grupis töötanud juba üle kümne aasta, mille jooksul ta on arenenud, teadmisi ammutanud ja karjääriredelil kõrgemale tõusnud.
  Justas, kaupluse Aprangos Galerija vanemteenindaja
 • Lauma on tõeline koordinaator – motiveeritud ja positiivne inimene, kes armastab oma tööd. Ta on kogu meeskonna energia- ja inspiratsiooniallikas.
  LAUMA, kaupluse Zara koordinaator
 • Harist võib julgelt nimetada meestemoe eksperdiks – üle kümne aasta mitmete tuntud meestemoe kaubamärkidega töötanud ja kogemust ammutanud Haris töötab hetkel Ermenegildo Zegna eksperdina Leedus.
  HARIS, kaupluse Ermenegildo Zegna juhataja
 • Ettevõttes oma karjääri müügiassistendina alustanud Inesė on nüüdseks personalijuht, kes aitab Apranga gruppi leida uusi talente.
  INESĖ, personalijuht

2018-02-21

Kas soovid olla kursis moeuudistega? Ihkad juba täna teada, mis tuleb moodi homme? Tahad end teostada, proovile panna ja moekaubanduses karjääri teha? Siis Sulle töö meie kaupluses suurepärane võimalus uueks huvitavaks kogemuseks.

Teenindaja-konsultant on üks tähtsamaid ametikohti, millest sõltub suurel määral kogu kaupluse edu. Tegu on inimesega, kes vastutab klientidele asjatundliku teeninduse osutamise eest, hoolitseb toodete väljapaneku ja korrashoiu eest müügisaalis ning loob kaupluses meeldiva õhkkonna. Oluline on oskus õigesti prioriteete seada ning kliente kiiresti ja kvaliteetselt teenindada, tagades nii kaupluse sujuva töö.

Neile, kes soovivad erialaselt areneda, on see suurepärane karjääritee algus. Meie tugevamad kaupluse juhatajad on oma karjääri alustanud just teenindaja-konsultandi ametikohalt.

Laotöötajal on kaupluses kanda väga tähtis roll. Laotöötaja ülesanne on saabunud kaup kiiresti vastu võtta ja müügiks ette valmistada, kuna sellest sõltub kaupluse müügitulemus. Kui oled hästi organiseeritud ja usud, et suudad laos tagada sujuva töö, võta meiega ühendust.

Oskad hästi tööd korraldada ja meeskonda motiveerida? Sinu eesmärk on saavutada parimaid tulemusi?
Oled orienteeritud seatud müügieesmärkide täitmisele?
Armastad dünaamilist tööd?
Unistad karjäärist kaupluse juhatajana?

Kui nii, siis aitame täita Sinu karjääriootused. Juhataja asetäitja on potensiaalne kaupluse juhataja, seega on ta kaasatud kõikidesse kaupluse protsessidesse. Oluline on väga hea tootetundmine ja analüüsivõime, et koostöös kaupluse juhatajaga võtta vastu õigeid otsuseid.
Toodete professionaalne ja atraktiivne väljapanek aitab luua atmosfääri, millega antakse edasi iga kaubamärgi unikaalsust ja erilisust, meelitades kauplusesse kliente ja suurendades seeläbi käivet. Nii jõuavad klientideni värsked moetrendid.
Kui Sul on stiilitunnetust, oskad sobitada värve ja luua terviklikku väljapanekut, tunned kirge moe ja trendide vastu, siis me otsime just Sind.

Kaupluse juhataja igapäevased ülesanded on müügieesmärkide saavutamine, toodete analüüs ning kaupluse personali motiveerimine. Eesmärk on olla kolleegidele eeskujuks ning pidavalt parendada meeskonnatööd ning arendada juhtimisoskust.

Leedu peakontoris töötab üle saja eri valdkonna spetsialisti. Ostu- ja müügiosakond tegeleb kõige moodsamate ja uuemate toodete tellimise ja visuaalse esitlusega, et tagada müügieesmärkide täitmine kauplustes. Personaliosakond hoolitseb meie töötajate valiku, karjääri ja arendamise eest. Turundusosakond vastutab koostöös meie partneritega kaubamärkide kuvandi eest turul, samuti reklaami, sotsiaalkommunikatsiooni, moe fotosessioonide, vitriini kontseptsioonide ja dekoreerimise eest. Logistikaosakond tagab kauba ladusa tarne kesklaost poeriiulitele. IT-, raamatupidamis- ja ekspordiosakond garanteerivad ettevõtte peamiste protsesside sujuva toimimise. Parimate tulemuste saavutamiseks on kogu tegevuse seisukohast tähtis iga osakonna panus.

Sellel veebisaidil kasutatakse küpsiseid. Meie küpsiste kasutamise põhimõtetega nõustumiseks ja veebisaidi kasutamise jätkamiseks klõpsake nupule „Nõustun“. Küpsiste kasutamise põhimõtted ja lisateabe meie poolt kasutatavate küpsiste kohta leiate siit