Kas soovid olla kursis moeuudistega? Ihkad juba täna teada, mis tuleb moodi homme? Tahad end teostada, proovile panna ja moekaubanduses karjääri teha? Siis Sulle töö meie kaupluses suurepärane võimalus uueks huvitavaks kogemuseks.

Teenindaja-konsultant on üks tähtsamaid ametikohti, millest sõltub suurel määral kogu kaupluse edu. Tegu on inimesega, kes vastutab klientidele asjatundliku teeninduse osutamise eest, hoolitseb toodete väljapaneku ja korrashoiu eest müügisaalis ning loob kaupluses meeldiva õhkkonna. Oluline on oskus õigesti prioriteete seada ning kliente kiiresti ja kvaliteetselt teenindada, tagades nii kaupluse sujuva töö.

Neile, kes soovivad erialaselt areneda, on see suurepärane karjääritee algus. Meie tugevamad kaupluse juhatajad on oma karjääri alustanud just teenindaja-konsultandi ametikohalt.

Laotöötajal on kaupluses kanda väga tähtis roll. Laotöötaja ülesanne on saabunud kaup kiiresti vastu võtta ja müügiks ette valmistada, kuna sellest sõltub kaupluse müügitulemus. Kui oled hästi organiseeritud ja usud, et suudad laos tagada sujuva töö, võta meiega ühendust.

Oskad hästi tööd korraldada ja meeskonda motiveerida? Sinu eesmärk on saavutada parimaid tulemusi?
Oled orienteeritud seatud müügieesmärkide täitmisele?
Armastad dünaamilist tööd?
Unistad karjäärist kaupluse juhatajana?

Kui nii, siis aitame täita Sinu karjääriootused. Juhataja asetäitja on potensiaalne kaupluse juhataja, seega on ta kaasatud kõikidesse kaupluse protsessidesse. Oluline on väga hea tootetundmine ja analüüsivõime, et koostöös kaupluse juhatajaga võtta vastu õigeid otsuseid.
Toodete professionaalne ja atraktiivne väljapanek aitab luua atmosfääri, millega antakse edasi iga kaubamärgi unikaalsust ja erilisust, meelitades kauplusesse kliente ja suurendades seeläbi käivet. Nii jõuavad klientideni värsked moetrendid.
Kui Sul on stiilitunnetust, oskad sobitada värve ja luua terviklikku väljapanekut, tunned kirge moe ja trendide vastu, siis me otsime just Sind.

Kaupluse juhataja igapäevased ülesanded on müügieesmärkide saavutamine, toodete analüüs ning kaupluse personali motiveerimine. Eesmärk on olla kolleegidele eeskujuks ning pidavalt parendada meeskonnatööd ning arendada juhtimisoskust.

Leedu peakontoris töötab üle saja eri valdkonna spetsialisti. Ostu- ja müügiosakond tegeleb kõige moodsamate ja uuemate toodete tellimise ja visuaalse esitlusega, et tagada müügieesmärkide täitmine kauplustes. Personaliosakond hoolitseb meie töötajate valiku, karjääri ja arendamise eest. Turundusosakond vastutab koostöös meie partneritega kaubamärkide kuvandi eest turul, samuti reklaami, sotsiaalkommunikatsiooni, moe fotosessioonide, vitriini kontseptsioonide ja dekoreerimise eest. Logistikaosakond tagab kauba ladusa tarne kesklaost poeriiulitele. IT-, raamatupidamis- ja ekspordiosakond garanteerivad ettevõtte peamiste protsesside sujuva toimimise. Parimate tulemuste saavutamiseks on kogu tegevuse seisukohast tähtis iga osakonna panus.

Sellel veebisaidil kasutatakse küpsiseid. Meie küpsiste kasutamise põhimõtetega nõustumiseks ja veebisaidi kasutamise jätkamiseks klõpsake nupule „Nõustun“. Küpsiste kasutamise põhimõtted ja lisateabe meie poolt kasutatavate küpsiste kohta leiate siit